HOME ZDJĘCIA OFERTA O MNIE KONTAKT

KILKA SŁÓW O MNIE

IMIĘ I NAZWISKO:
ROCZNIK:
WYKSZTAŁCENIE:
STAN CYWILNY:
WYZNANIE:

Mateusz Kurzyk
bardzo dobry
wyższe
żonaty
chrześcijanin

Z wykształcenia - magister inżynier budownictwa, z zawodu i z pasji - fotograf ślubny. Prywatnie - szczęśliwy mąż. W planowaniu przyszłości - niepoprawny optymista, w ocenie stanu bieżącego - bezwzględny realista. Podobno połączenie melancholika z flegmatykiem. Zawsze wierzy, że najlepsze w życiu jeszcze przed nim.

Uwielbia podróżować i odkrywać nieznane sobie rejony świata. Lubi aktywnie spędzać czas. Kiedy tylko ma okazję: pływa, jeździ na rowerze, grywa w piłkę nożną i w squasha. Niestety okazje ostatnio zdarzają się coraz rzadziej. Niespełniony wokalista i jeszcze bardziej niespełniony multiinstrumentalista.

Od jakiegoś czasu mieszka w Trójmieście, ale nad morzem bywa w zasadzie tylko przy okazji sesji ślubnych. Wcale nie dlatego, że nie lubi mew albo, że jest uczulony na jod. Po prostu ma za daleko.

Pisze o sobie w trzeciej osobie liczby pojedynczej, więc chyba nie jest do końca normalny :)

W JAKI SPOSÓB FOTOGRAFUJĘ


CEREMONIA I WESELE:

Podczas przygotowań, ceremonii ślubnej i wesela jestem klasycznym fotoreporterem. Rzadko aranżuję sytuacje albo ustawiam ludzi. Staram się raczej obserwować wydarzenia z pewnej odległości i czekać na ten najlepszy moment do naciśnięcia spustu migawki. Robię wszystko, żeby nie skupiać na sobie zbytnio uwagi gości, zwłaszcza, kiedy wykonuję zdjęcia w kościele. Jestem zdania, że fotografując w taki właśnie sposób najłatwiej jest utrwalić naturalne emocje i wzruszenia towarzyszące Młodej Parze w dniu ślubu.

Nie inicjuję zdjęć grupowych i rodzinnych, jeśli Para Młoda sama nie wyjdzie z taką propozycją.


SESJA W PLENERZE:

Podczas plenerowych sesji ślubnych staram się zatrzymać w kadrze uczucia, łączące dwoje zakochanych ludzi. Dążę do tego, aby moje fotografie były romantyczne i naturalne. Podczas sesji nie jestem już fotoreporterem, który obserwuje wszystko z odpowiedniej odległości. Służę Młodej Parze pomocą przy pozowaniu, wcielam w życie swoje pomysły, ale jestem także otwarty na propozycje moich modeli.

Sesja plenerowa to dla mnie nie tylko czas wykonywania zdjęć, ale także okazja do lepszego poznania fotografowanych osób i nawiązywania z nimi bliższej znajomości. Uzyskanie naturalnych kadrów oddających ulotne emocje jest o wiele łatwiejsze, kiedy Młoda Para czuje się swobodnie w mojej obecności. Właśnie dlatego szczególnie zależy mi na tym, żeby nasza znajomość nie ograniczała się do sztywnej relacji klient - wykonawca.


STYL MOICH ZDJĘĆ:

Tak jak napisałem powyżej: staram się, żeby moje zdjęcia były naturalne i romantyczne. Szczególnie zależy mi na utrwalaniu emocji, które towarzyszą młodym małżonkom w tym ważnym dniu.

Uwielbiam roześmiane Pary Młode, ale nie przepadam za przesadnymi wygłupami przed obiektywem. Mam głównie na myśli sesje w bardzo nietypowych miejscach oraz ujęcia w stylu: Pan Młody goni swoją żonę, Pani Młoda grozi palcem swojemu mężowi, itp. Sam nie chciałbym otrzymać takich zdjęć jako pamiątki ze ślubu, więc ciężko mi wychodzi ich wykonywanie.

Gusta bywają różne i trudno z nimi dyskutować, dlatego tak istotny jest wybór odpowiedniego fotografa, którego gust będzie odpowiadał oczekiwaniom Młodej Pary. Najlepszym sposobem, żeby nie popełnić błędu przy tym wyborze jest uważne przejrzenie wszystkich zdjęć danego fotografa, do czego gorąco zachęcam: > Reportaże ślubne <


KIM JESTEM

Witaj! Mam na imię Mateusz.
Jestem fotografem ślubnym.
To właśnie ja tworzę markę dalekowzroczni.com.
Kilknij, aby dowiedzieć się
więcej

Szukasz kogoś, kto ze smakiem
i z wyczuciem udokumentuje Twoją uroczystość ślubną? Zapraszam do zagłębienia się
w świat mojej fotografii.

FACEBOOK

Podobają Ci się moje zdjęcia? Polub profil DalekoWzrocznych na facebooku.


OFERTA

Ceny fotoreportaży ślubnych zaczynają się już od 1 400 zł.

Oferta jest elastyczna
i w prosty sposób można ją dostosować do Twoich potrzeb.


PORTFOLIO ŚLUBNE

Przygotowania
Cereomnia
Wesele
Plener

REPORTAŻE ŚLUBNE

Magda i Artur
Paulina i Piotr
Asia i Paweł
Maria i Karol
Iwona i Jakub

PODRÓŻE

Norwegia

KONTAKT

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się ze mną. Moje dane znajdziesz w zakłace "kontakt".

HOME REPORTAŻE PORTFOLIO OFERTA O MNIE KONTAKT

Copyright © DalekoWzroczni.com